Anvelt: sotsid tulevasteks valimiskampaaniateks penoplasti ei varu

Hoolimata loodetust väiksemast häältesaagist kohalike volikogude valimisel ei kavatse sotsiaaldemokraadid ka tulevikus penoplastist Ülemiste vanakese laadsete trikkidega toetajaid peibutada, vaid üritavad jääda soliidseks, ütles nende Tallinna linnapeakandidaat Andres Anvelt.

Anvelt, kes teatas täna, et taandub kesise valimistulemuse tõttu sotsiaaldemokraatide Tallinna piirkonna juhi kohalt, rääkis “Ringvaatele” antud intervjuus, et erakond on jäänud veidi soiku ja nende välikampaania ei olnud kõige parem – paljud asjad vajavad restarti.

“Peame nüüd väga palju mõtlema, kuidas jõuda soliidse sõuga paremini inimeste kõrvade vahele. Arvan, et jäämegi selle juurde,” sõnas ta, selgitades, et penoplastist kujude ega helikopterite kasutamist kampaaniates ei plaani nad ka edaspidi.

Anvelt tunnistas, et valimiste õhtul, kui tulemused selguma hakkasid, oli tal oma erakonnakaaslaste ees piinlik, sest kõik olid panustanud, inimestega suhelnud ja telgituuridel käinud.

“Sealhulgas ka mina, aga ma vastutan. Midagi pole teha, kapten peab võtma vastutuse. Muidugi ei olnud hea tunne,” lausus ta.

Anvelti hinnangul ei olnud sotsid suutelised reageerima ei rahaliselt ega võib-olla ka sisuliselt äkilisele kampaaniamuutusele. Ta nentis, et Eerik-Niiles Kross leidis tublisti õige niši, vastandudes Edgar Savisaarele, ning kogus selle pinnalt endale hääli, tugevdades küll samas ka Savisaare seljatagust.

Sotside esindaja lubas, et erakond hakkab nüüd tõsiselt tööle, et tehtud vigu enam mitte korrata.

Vaata saatelõiku siit: http://uudised.err.ee/?0&popup=video&id=59725

ERR

Leave a Reply

*

SDE
SOTSIAALMEEDIA