Anvelt taandub nõrga tulemuse tõttu Tallinna piirkonna juhi kohalt

Sotsiaaldemokraatide Tallinna linnapeakandidaat Andres Anvelt ütles partei siselisti saadetud kirjas, et taandub seoses tagasihoidliku tulemusega Tallinna piirkonna juhi kohalt.

Anvelt märkis, et sotsiaaldemokraatide tagasihoidlikes tulemustes saab süüdistada vähest agressiivsust ja pildil olemist.

“See omakorda on põhisõnum nii mulle Tallinna piirkonna juhina kui ka meie meeskonnale,” tunnitas ta.

“Arutasime 21. oktoobri õhtul Tallinna juhatuses kriitiliselt neid puudujääke, mis takistasid meie edasiminekut,” rääkis Anvelt.

“Vigadena võib tuua esile otsese Tallinna kampaaniajuhi, vähese professionaalse toe ja kindlasti ka meediat paeluvate kampaaniameetmete puudumise,” märkis ta.

“Kindlasti mängisid oma rolli ka mõned meie heitlikud sõnumid parempoolsete ja keskerakonna poolt sätitud miiniväljal,” lisas Anvelt.

“Suhtun toimunusse täie vastutustundega, mistõttu olen otsustanud Tallinna piirkonna juhi kohalt taanduda ja anda jaanuari alguses toimuval üldkogul teatepulk üle uuele inimesele. Inimesele, keda piirkonna üldkogu oma enamuses toetab,” kinnitas ta.

“Olen alati olnud arvamusel, et poliitikas tuleb teha otsuseid ja nende eest ka vastutust kanda.”

Sotsiaaldemokraadid said Tallinnas 9,9% häältest, mis andis neile 79 volikogu kohast kaheksa.

Anvelt ise kandideeris kesklinnas ja sai 1614 häält – selgelt vähem kui Keskerakonna, IRL-i ja Reformierakonna linnapeakandidaadid.

One Response to “Anvelt taandub nõrga tulemuse tõttu Tallinna piirkonna juhi kohalt”

  • Ulvi Kala:

    Sügav kummardus Teie, kui poliitiku, ees! Just Teiesuguse südametunnistusega inimesi oleks meil Tallinnat juhtima vaja!

Leave a Reply

*

SDE
SOTSIAALMEEDIA