Minu filmid

Rotilõks

“Rotilõks” on tõsielu sündmustest inspireeritud, actionfilmi sugemetega sotsiaalkriitiline draama.

„Rotilõksu” peategelased on kaasaegsed tänapäeva inimesed, kes kohtuvad avaliku elu tegelase korraldatud kummalisel vastuvõtul. Peo lõppedes avastavad nad, et toimunud on midagi pöörast, mis muudab nii nende kui ka nende lähedaste elu. Sellele järgnevad sündmused viivad olukorrani, mida resižöör Puustusmaa iseloomustab järgmiselt: „Katarsis vaatajale samastub nagu Ameerika põliselanike Peyote tseremoonia – sisemine jälkus on nähtav ainult iseendale”.

Filmi tegelasi kehastavad Mait Malmsten, Natalia Murina-Puustusmaa, Tõnu Kark, Ilja Nartov, Lembit Ulfsak ja paljud teised. Lisaks Eesti näitlejatele osalevad filmis ka tuntud Vene näitlejad, Marina Aleksandrova, Nikolai Fomenko. Ühena peategelastest esineb filmis eesti juurtega tõusev vene filmitäht Kirill Käro.

Filmi stsenaariumi on kirjutanud Tigran Agavelyan, Andres Puustusmaa ülikoolikaaslane Moskva Filmiinstituudi päevilt. Kriminaalse tegevusliini filmimisel nõustab filmi meeskonda ekspolitseinik Andres Anvelt.

Rotilõks” on Andres Puustusmaa uus film, mis esilinastus 4. märtsil 2011.

Punane elavhõbe

On kuumade 90-ndate algus. Eestis on käibel uus valuuta – kroon. Endine liiduvabariik on tõusnud värviliste metallide ekspordis maailma etteotsa. Selle kuritegeliku äri ümber käib halastamatu võitlus. Iga päev toob uusi ohvreid. Tapmiste arvult on Eesti Euroopas esimesel kohal. See on alles algus…

Film põhineb tõestisündinud lool, mille on samanimeliseks menuromaaniks kirjutanud Andres Anvelt.

Peaosades: Märt Avandi, Peeter Oja, Juhan Ulfsak, Mait Malmsten,
Inga Salurand, Kirill Käro, Aleksander Bashirov jt.

Tootjaks Taska Film, kaastootjaks Antikilleri ja Paragraph 78 tootnud Jusup Bakshiev.

 

Saatesari “Eluaegsed”

Eluaegsed oli Kanal2-s jooksnud uus dokumentaalsari Eestit vapustanud roimadest. Saatejuht oli Andres Anvelt. Kokku oli saatesarjal 8 osa.

http://kanal2.ee/vaatasaateid/Eluaegsed

Saatesari “Keda ma küll armastasin”

http://kanal2.ee/vaatasaateid/keda-ma-kull-armastasin

SDE
SOTSIAALMEEDIA