Sotside tulemus oli SUPER!

… ja visaku mind kiviga esimesena see, kes väidab vastupidist! Tõus üheksa koha võrra meie Riigikogus osutab sellele, et ühiskond vajab muutusi. See on selge signaal vajadusele väärtustada meie tormilises majanduslanguses- ja tõusus inimest, tema tegemisi, pisikesi ja suuri rõõme ja muresid. Riik peab olema midagi muud kui raamatupidamisettevõte, kes pelgalt numbreid kokku lööb. Kuigi ka see töö peab tehtud olema! Kusjuures kvaliteetselt ja kokkuhoidlikult!

Ma ei arva, et reform jookseb sotse kiirelt oma rüppe paluma, kuid selge signaal meie valimistulemusest on jõudnud ka nendeni. Projektid on lõppenud ja ühiskond nõuab ka sotsiaalsemat nägu ning tegu. Betooneeritult “kindel olla”, et midagi ei pea muutma, viib varem või hiljem täielikku stagnatsiooni. Seda stagntaioonipelgust on näidanud valimistel ka need üle 7000 inimese, kes näiteks Kaja Kallase poolt Ansipi asemel hääletasid ja ka see, et Keskerakond positsioone pidi ära andma. Võib ju küll öelda, et ainult kolm kohta aga nagu öeldakse raskel ajal “jama seegi!”. Vanad poliithärjad hakkavad väsima ja selles pole ka miskit imestada, see on normaalne evolutsioon (mitte revolutsioon!).

Tänan kõiki, nii neid, kes meid toetasid ja neid kes meid ei toetanud. See, et Te seda ei teinud ei ole mitte Teie viga , vaid meie tegevusetus. Ning loodame ennast parandada! Aitähh kõigile ja eriti muidugi neile 3443 inimesele, kes valimisurni minu numbri 359 poetasid. Kindlasti ei peta Teie lootusi ning ootan pidevalt Teie tagasisidet nii  laivis, eetris, näoraamatus, kus iganes me teineteisega kokku trehvame.

Siiralt Teie

Andres

One Response to “Sotside tulemus oli SUPER!”

Leave a Reply

*

SDE
SOTSIAALMEEDIA