Ühe partei ainuvõim Tallinnas tuleb asendada ausa ja demokraatliku linnajuhtimisega

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna linnapeakandidaat Andres Anvelt on teatas tänaselt partei üldkogul ühe partei ainuvõim Tallinnas tuleb murda.
„Tallinlased peavad saama sisulise võimaluse öelda sõna sekka oma elu puudutavate otsuste tegemisse. Näiteks detailplaneeringute puhul on sageli nii, et need inimesed, kes uute arenduste vahel elama peavad, saavad kõige viimasena arvamust avaldada,“ rääkis Anvelt tänasel SDE üldkogul rahvusraamatukogus.

Sama oluline on Anvelti sõnul riigi ja Tallinna vahelise vastasseisu lõpetamine ning dialoogi taastamine.

„Aastaid kestnud keskvõimu ja pealinna vastandumisest on Tallinn ja tema elanikud vaid kaotanud. Linna arengule aitab kaasa koostöö, mitte vastastikune ärategemine ning süüdistuste pildumine,” lausus sotsiaaldemokraatide Tallinna esinumber.

“Tallinna linna juhtimise korda seadmine on täna olulisem, kui kunagi varem. Andres on selleks ilma igasuguse kahtluseta õige mees,” lausus SDE esimees Sven Mikser.

“Andresel on tugev taust on sisejulgeoleku valdkonnas, aga ta on ka tunnustatud intellektuaal ja arvamusliider erinevatel teemadel võrdõiguslikkusest korruptsioonivastase võitluseni. Viimane on tänases Tallinnas eriti oluline.”

Leave a Reply

*

SDE
SOTSIAALMEEDIA